Районна газета

ОЩАДБАНК ДОСТРОКОВО ПОВЕРТАЄ КРЕДИТ РЕФІНАНСУВАННЯ НБУ

Ощадбанк діє: достроково погашено 1 млрд. 589 млн. грн. рефінансування НБУ

«Починаємо рік з гарної новини, яка вже стає сталим трендом. Втретє за п’ять останніх місяців Ощадбанк достроково повертає кредит рефінансування НБУ. Цього разу в сумі 1 млрд. 589 млн. грн. Ощадбанк оздоровлюється й міцнішає. І це позитивна ознака зміцнення банківської системи і відновлення довіри людей до неї», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

 

За словами банкіра, це перш за все означає, що Ощадбанк працює стабільно та має достатню ліквідну позицію, в результаті чого може здійснювати дострокове повернення кредиту рефінансування НБУ, що, відповідно, сприятиме зниженню боргового навантаження за кредитами НБУ та зменшенню вартості ресурсної бази банку.

За 2015 рік строкова ресурсна база Ощадбанку збільшилась на 8,0 млрд. грн. (без урахування впливу курсових різниць), з яких 5,5 млрд. грн. – строкові кошти фізичних осіб.

Нагадаємо, у 2015 році Ощадбанк уперше з 2008 року достроково розпочав повернення кредитів рефінансування НБУ. Минулого року Ощадбанком погашено заборгованість за кредитами рефінансування від НБУ в сумі 5,5 млрд. грн., з яких 3,5 млрд. – достроково.

«Теплі обійми» від Ощадбанку стали приємною новинкою для вкладників

Новий акційний депозит «Теплі обійми» від Ощадбанку привернув увагу людей. Вкладники розмістили на ньому вже 4 млрд. грн.

«Теплі обійми» – акційний депозит з вигідними умовами від банку з найвищим рівнем надійності. Вкладники обирають один з чотирьох можливих варіантів зберігання своїх коштів і отримують приємний сюрприз.

Клієнт може підписати вітальну листівку для найдорожчої людини, поділившись позитивними емоціями та частинкою душевного тепла. Ощадбанк із задоволенням відправить листівку за власний рахунок. Банк підготував листівки як для дорослих, так і для дітей. Дитяча листівка містить зображення веселого звірятка, вирізавши яке, дитина отримає паперового героя  пальчикового лялькового театру.  

Покласти кошти на акційний депозит може практично кожний, адже мінімальна сума вкладу - 1000 гривень, 100 доларів або 100 євро. Ставка залежить лише від строку та валюти вкладу: у гривні – 19% річних на три місяці та 20% на 6 місяців, відповідно в доларах США – 7% і 7,5% річних та в євро – 6,25%  і 6,50% річних. У бажаючих відкрити депозит ще є час: кінцевий термін його дії – 29 лютого 2016 року.

Нагадуємо: вкладники Ощадбанку захищені законом. Це єдиний банк в Україні, в якому повернення депозитів громадянам гарантоване державою на 100%, без обмеження суми та строку.