Районна газета

ОШАДБАНК ВІДНОВИВ КРЕДИТУВАННЯ ОСББ У РАМКАХ ПРОГРАМИ «ОЩАДНИЙ ДІМ»

 

До кінця 2016 року Ощадбанк планує видати  «теплих» кредитів ОСББ на загальну суму 30 млн. грн. Про це повідомляє заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич

Ощадбанк відновив фінансування ОСББ (об’єднань співвласників багатоквартирних будинків) та ЖБК (житлово-будівельних кооперативів) у  рамках державної програми енергоефективності.

 

Договір про взаємодію було укладено нещодавно між Ощадбанком і Держенергоефективності. Таким чином ОСББ та ЖБК, що мають намір провести тепломодернізацію будинків, можуть отримати кредит в Ощадбанку, значно заощадивши за рахунок державної підтримки.

Нагадуємо, що відшкодування за такими кредитами становить від 40% до 70% суми кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Розмір відшкодування залежить від кількості квартир у будинку, власники яких отримують субсидії.

«2015 рік став для нас експериментальним щодо впровадження абсолютно нового кредитного продукту для ОСББ. Врахували побажання клієнтів, зробивши кредити більш доступними. Спростили вимоги до позичальників. Знизили відсоткові ставки. Кредитувати почали з червня і до кінця року видали вже 112 кредитів ОСББ. У 2016 році працюватимемо ще ефективніше», – зазначив Андрій Стецевич.

Завдяки програмі «Ощадний дім»  енергоефективні заходи здійснено в 8 203 квартирах. Найбільше кредитів видано в Донецькій, Сумській та Харківській областях.

Більш детальна інформація про програму – на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України);  +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.