Районна газета

СУМЩИНА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО ПАРТНЕРСТВО З ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Меморандум щодо запровадження енергосервісу спрямований на підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ

Про це повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ за результатами участі у Другому Форумі енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель», що проходив у Києві.

Метою співробітництва сторін є оптимальна організація енергоефективних заходів та підвищення енергоефективності у будівлях бюджетних установ області.

Реалізація положень Меморандуму, переконаний посадовець, дозволить, не збільшуючи видатки з бюджету, досягнути показників комфорту в закладах бюджетної сфери Сумщини на основі скорочення обсягів споживання паливно-енергетичних ресурсів та житлово-комунальних послуг завдяки запровадженню механізму енергосервісу.

За словами керівника апарату, Форум, який відкрив Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН, проходив із залученням провідних українських та закордонних експертів з енергоефективності та енергозбереження.

Від облдержадміністрації участь у заході також взяв начальник управлінні житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олексій МАКАРЮК.

«Прем'єр-міністр наголосив на необхідності переходу до реальної енергоощадності, енергоефективності та енергонезалежності країни. Тому форум був присвячених розгляду національних та регіональних досягнень у сфері енергоефективності житлового фонду, використання успішних світових практик енергосервісу на теренах нашої держави та різнобічній підтримці міжнародними інституціями енергосервісу в Україні», – зазначив Дмитро Живицький.