Районна газета

СУМЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ НАЙВАЖЛИВІШИХ ВОДНИХ ПИТАНЬ ТА ТЕХНІЧНИХ АСПЕКТІВ РЕФОРМУВАННЯ ЖКГ УКРАЇНИ

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ бере участь у XIV Міжнародному водному форумі AQUA UKRAINE –2016та XІІ Міжнародному конгресі «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2016», що проходять у Києві

AQUA UKRAINE - це схвалений UFI і вже традиційний щорічний Міжнародний водний форум, що відбувається з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.

На Форумі представлено найсучасніші водні технології, розробки, продукцію, обладнання, матеріали, товари та послуги. Крім того, це майданчик для дискусій серед фахівців водної галузі з урядового, громадського, наукового, промислового та ділового сектора України, ближнього і далекого зарубіжжя.

Тематична спрямованість заходів Конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово - комунального господарства» присвячена актуальним питанням галузі: підвищенню якості питної води, перспективам розвитку централізованого теплопостачання, стратегічному плануванню в сфері поводження з побутовими відходами, розвитку геотермальної енергетики, реалізації проектів енергоефективності в будівництві тощо.

Більш детальна інформація за посиланням: http://www.iec-expo.com.ua/uk/aqua-ukraine-2016-ua.html