Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

23 вересня 2020 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

На порядку денному засідання колегії розглянуто питання:

  1. Про стан підготовки  житлово-комунального господарства до роботи в осінньо – зимовий період 2020-2021 років.
  2. Про поповнення Національного архівного фонду документами, що мають місцеве значення, та роботу архівного відділу Липоводолинської райдержадміністрації станом на 01.09.2020.

По першому питанню звітував начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Анатолій ГОЛОДНИЙ, який доповів про проведену роботу: в Колядинецькому НВК де встановлено  додатково твердопаливний котел, газовий лічильник обладнано модемом, який пройшов перевірку. Він також наголосив на необхідності вчасного заключення договорів по енергоносіях на наступний рік.

По другому питання проінформувала начальник архівного відділу Липоводолинської районної державної адміністрації  Наталія КРАВЧЕНКО. Вона зазначила, що архівним відділом  спільно із головами територіальних громад району, для задоволення потреб громадян району, збережено мережу всіх трудових архівів на місцях, у яких зберігається близько 16454 одиниці зберігання з особового складу. В зв’язку з ліквідацією установ в районі  кількість документів у трудових архівах суттєво збільшується.

З розглянутих питань порядку денного прийняті відповідні розпорядження та дані конкретні доручення.