Районна газета

ІНВЕСТИЦІЙНА КАРТА РАЙОНУ - 2016

 

 

         Інвестиційна карта Липоводолинського  району - 2016

ПРО ЗАЛУЧЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ

З метою залучення додаткових ресурсів міжнародної допомоги, спрямованої на підтримку розвитку України Урядовим офісом з питань європейської інтеграції розроблено «Карту залучення міжнародної допомоги», яка містить інформацію щодо діючих міжнародних проектів та програм, потенційними бенефіціарами і реципієнтами яких можуть бути місцеві органи влади, органи місцевого самоврядування та громадські організації.

Ознайомившись із зазначеною інформацією можна на Урядовому порталі (у розділі Діяльність Уряду/Європейська інтеграція/Виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС/Фінансова підтримка та технічна допомога/ Карта залучення міжнародної допомоги).

З метою більш ефективного залучення та використання коштів міжнародної допомоги, спрямованої на підтримку розвитку України, потенційними бенефіціарами і реціпієнтами яких можуть бути місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та громадські організації, надсилаємо перелік донорських організацій, міжнародних агенцій та груп, представлених в Україні, з якими можна ознайомитись на сайті:http:rozvytok.in.ua/donors.

ПРО ВІДКРИТТЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА РГДА У США

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених Конституцією і законами України, належить вирішення економічних питань, зокрема:

а) соціально-економічного розвитку відповідних територій;

б) управління майном, приватизації, сприяння розвитку підприємництва та здійснення державної регуляторної політики;

в) промисловості, сільського господарства, будівництва, транспорту і зв`язку;

г) зовнішньоекономічної діяльності; д) соціального захисту, зайнятості населення, праці та заробітної плати.

ІНВЕСТИЦІЙНА КАРТА РАЙОНУ

 

 

           Інвестиційна  карта Липоводолинського району

Новий порядок державної реєстрації благодійних організацій

3 лютого 2013 набув чинності новий Закон України “Про благодійну діяльність та благодійні організації», відповідно старий Закон “Про благодійництво та благодійні організації” втратив чинність. 

Якщо раніше благодійні організації реєструвалися в порядку, передбаченому для об’єднань громадян, в Державній реєстраційній службі України та її підвідомчих установах, то тепер цим займаються державні реєстратори за місцем знаходження такої організації. Детальніше »