Районна газета

ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТИЦІЇ В ЕКОНОМІКУ РАЙОНУ

Станом на 01.10.2017 загальний обсяг прямих іноземних інвестицій в районі склав 9,0  тис. доларів США і збільшився на 12,5% в порівнянні з початком року

Обсяг прямих іноземних інвестицій на 1 особу становить 0,49 дол. США. На території району функціонують 3 підприємства з іноземними інвестиціями. Переважну більшість інвестицій району внесено підприємством  БР ПФ “Лузан”.

Сформовано перелік земельних ділянок, придатних для реалізації інвестиційних проектів, який  оприлюднений на сайті райдержадміністрації. Станом на 01.01.2018 в районі є 23 таких ділянки, в т.ч. 2 – без споруд, решта - із спорудами або виробничими площами.

Для інформування потенційних інвесторів  до Міжнародної інвестиційної організації UkraineInvest надано  інвестиційну пропозицію по   виробничій площі (типу Brownfield) – приміщенню м’ясокомбінату ТОВ АП «Прогрес–технологія».

З метою залучення у 2017 році міжнародної технічної допомоги у сфери регіонального розвитку району розроблено та надіслано 6 заявок для участі у конкурсному відборі на державному рівні.

В районі завершилася реалізація двох мікропроектів III фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-III» за додатковою квотою (напрямок медичного забезпечення) в громадах сіл Синівка та Беєве. Отримано кошти від ПРООН в сумі 324,7 тис. гривень.

Для інформування потенційних інвесторів  до Міжнародної інвестиційної організації Ukrainelnvest надано  інвестиційну пропозицію по   виробничій площі (типу Brownfield) – приміщенню м’ясокомбінату ТОВ АП «Прогрес – технологія».