Районна газета

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ТОРГІВЛІ ПОСЛУГАМИ В М. ПЕКІН

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.01.2018 № 4602-04/72806 повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом), у період з 28.05.2018 по 01.06.2018 в м. Пекін (КНР) відбудеться 5 Міжнародна виставка торгівлі послугами «Сhіnа Веіjing Іntеrnаtіоnаl Fаіг fог Тгаdе іn Sеrvісеs» (СІFТІS)

Організаторами зазначеного виставкового заходу є Міністерство комерції Китаю та Народний уряд м. Пекін за підтримки Світової організації торгівлі (СОТ), Конференції ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) та Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Щороку до участі у СІFТІS запрошуються міжнародні організації, бізнес-асоціації та підприємці у сфері торгівлі послугами. Виставковий захід є платформою для торгівлі усім спектром послуг, визначеним СОТ, а саме послуг у сферах бізнесу, комунікацій, будівництва та інженерії, фінансів, туризму, відпочинку, культури і спорту, транспортних перевезень, охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення, охорони природи тощо.

Окрім цього, в рамках виставки проводитимуться саміт, промислова конференція, бізнес-переговори та інші заходи.

Конкретної кінцевої дати подачі заявки на участь у СІFТІS не існує, однак для отримання більш вигідного, з маркетингової точки зору, місця, організатори рекомендують подати заявку якомога раніше.

Детальну інформацію про виставку та умови участі в ній можна знайти на веб-сайті www.сіftіs.огg (англійською мовою).