Районна газета

ФЕСТИВАЛЬ ЇЖІ ТА КУЛЬТУР ШОВКОВОГО ШЛЯХУ У МІСТІ ЦЗЯЮЙҐУАНІ

Місто Цзяюйгуань, провінція Ґаньсу, відоме найбільшим стратегічнимзахідним перевалом Великої Китайської стіни

Місто також є важливим транспортним і промисловим центром Нового Шовкового шляху.

Дата проведення - 20-24 червня 2018 року. Організатори - Альянс міст Шовкового шляху (SRСА), Муніципальний уряд міста Цзяюйгуань.    

Аудиторія - пересічні громадяни, дипломати, вчені, громадські діячі, ЗМІ.

Як правило, SRСА запрошує країни Шовкового шляху продемонструвати свою культуру, продукти харчування, найкращі товари та туризм китайського народу в місті, де кількість туристів досягає 30 тисяч на добу. На церемонії відкриття організатори та гості виступлять з промовами, в яких представлять країн-учасниць та основні заходи Фестивалю їжі та культур Шовкового шляху.

Організатори надають такі умови участі:

-         для представників бізнесу - безкоштовна участь в усіх заходах; допомога при опануванні місцевого ринку; допомога у просуванні до та після заходу через онлайн платформи; надається стенд стандартного розміру (9м2), жодної комісії чи податків.

-         для двох представників від кожної з компаній-учасників безкоштовне проживання на 4 ночі (з 19 до 23-го червня ) у одному з готелів міста.

-         для відомих кулінарів та представників областей або міст безкоштовна участь в усіх заходах, а також безкоштовне проживання (4 ночі) у місті Цзяюйгуань та транспортування до міста в межах Китаю, просування до та після заходу через онлайн та онлайн платформи.

Переліт з України до місті Цзяюйгуань для всіх учасників - за власний рахунок.

ФЕСТИВАЛЬ ЇЖІ ТА КУЛЬТУР ШОВКОВОГО ШЛЯХУ У МІСТІ ЦЗЯЮЙҐУАНІ