Районна газета

ВИСТАВКА СHІNА ІNTЕRNАTІОNАL ІMРОRT ЕХРО 2018

У період з 05 до 10 листопада 2018 року у м. Шанхай (КНР) пройде найбільша імпортна виставка Китаю «Сhіnа Іntеrnаtіоnаl Іmрогt Ехро 2018»

Китай на сьогодні є країною з другою за розміром економікою і займає друге в світі місце за імпортом та споживанням. Також, Китай перейшов на нову стадію розвитку, коли безперервно розширюється потреба в імпортних товарах. В наслідок цього очікується, що протягом найближчих п’яти років Китай буде імпортувати товари та послуги на суму близько 10 трлн. доларів США, що відкриває можливості для поставок товарів підприємствам з різних країн світу.

До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Продукція кращих вітчизняних виробників буде представлена на виставці Національним стендом України у вигляді промо-відео (3D, АR технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

Пропозиції  разом із описом продукту, контакти виробника  необхідно надсилати на адресу: GoChina@epo.org.ua.