Районна газета

ПРО УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ

У місті Дніпрі 1-3 серпня 2018 року громадською організацією «МАRТ» з ініціативи Міністерства юстиції України у рамках проектів демократичного врядування, які впроваджуються Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії буде проведено триденний тренінг з підходу, заснованого на правах людини, для державних службовців та представників громадського сектору

Детальну інформацію про тренінг можна дізнатися за посиланням httр://gurt.оrg.uа/nеws/trаіnіngs/46007/bu1l/.

Мета тренінгу - сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички щодо застосування підходу, заснованого на правах людини, в реалізації проектів та програм місцевого та регіонального розвитку.

До участі запрошуються:

- представники та представниці органів державної влади, органів місцевого самоврядування, відповідальні за планування місцевих програм розвитку, або представники юридичних служб відповідних органів;

- лідери та активісти інститутів громадянського суспільства;

- працівники інших організацій, залучених до роботи з органами влади в рамках аналізу, планування, розробки, реалізації та моніторингу місцевих програм розвитку.

Програма навчання охоплюватиме такі тематичні модулі:

• Права людини та розвиток.

• Як права людини пов’язані з розвитком громади? Сучасна концепція прав людини. Національні механізми захисту прав людини.

• Підхід, що заснований на правах людини, його суть, мета та основа.

• Принципи підходу, що базується на правах людини. Підхід як основа розбудови місцевої політики, програм розвитку та як інструмент для запобігання дискримінації. Забезпечення участі вразливих груп населення.

• Стратегія та планування місцевих проектів та програм з використанням підходу, що базується на правах людини.

За результатами тренінгу, учасники навчаться розробляти ідеї проектів та програм місцевого розвитку з урахуванням принципів підходу, заснованого на правах людини.

На період проведення тренінгу учасники забезпечуються харчуванням і місцем проживання. Витрати на проїзд покриваються організаторами заходу при наявності оригіналів проїзних документів встановленого зразка.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити заявку httрs://dосs.gооglе.соm/fогms/d/е/1FАІрQLSdНmНРb06ВІКLВс_kuNV2_ВО1 ВjbіtlKpWoDVGpBbfd59-guw/vіеwfогm

Організатори відберуть учасників та учасниць тренінгів на засадах відкритого конкурсу та сформують спільні групи з представників органів влади та громадського сектору (по 25 осіб для кожного тренінгу).

Кінцевий термін подання заявок - 23:59 18 червня 2018 року.

Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 26 червня 2018 року.

Контактна особа: Микола Смірнов, е-mаіl: еtі.uа@undр.огg