Районна газета

ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ

 

4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться   28 Економічний Форум у Криниці-Здруй

Організатор Фонд «Інститут Східноєвропейських досліджень» м.Варшава. Місце проведення:  м.Криниця-Здруй, Малопольське воєводство, Республіка Польща.

Посилання: http://www.forum-ekonomiczne.pl/xxviii-forum-ekonomiczne-w-krynicy/

Економічний Форум у Криниці-Здруй є однією з найбільших конференцій у Центральній та Східній Європі, який щороку збирає понад 4000 гостей з різних країн світу. 

Гості та учасники: Голови урядів та парламентів, міністри та парламентарії, президенти найбільших компаній, експерти, представники провідних громадських організацій, світу науки, культури та медіа з більш ніж 60 країн обміняються думками щодо поточної політичної, економічної та соціальної ситуації у світі, країнах ЄС, Польщі та країнах-партнерах.

Програма: три дні Форуму передбачають в цілому понад 100 панельних дискусій, виступів, обговорень та програмних блоків на теми співробітництва в соціальній, політичній та економічній сферах. Банкети, гала-концерти, інавгурації на нагородження.

ГО «Міжнародна Асоціація Бізнес-Партнерство», як представник «Інституту Східноєвропейських досліджень» на території Сумської області, спільно з Регіональним представництвом Міжнародної торгової палати в Сумській області, для бажаючих учасників організовує виїзд на даний захід.