Районна газета

ПРО УКРАЇНСЬКИЙ ФОНД СТАРТАПІВ

Український фонд стартапів започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів Україні, місією якого є підтримка інноваційних проектів та допомога найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії

Фонд надає фінансування у формі грантів, а не за рахунок участі в капіталі. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

У рамках роботи Українського фонду стартапів 02 грудня 2019 року розпочато прийом заявок на фінансування українських бізнес-проектів на початкових стадіях їхнього розвитку, а саме стадіях рге-sееd аnd sеed. Проект на стадіях рге-sееd можуть отримати грант на суму $25 000, стартапи на стадіях sеed - грант на суму $50 000. Таким чином, один стартап може сумарно отримати $75 000. Проект, який отримає грант, повинен буде подавати звітність про використання коштів.

Основні сфери фінансування включають штучний інтелект, доповнену реальність, Віg Dаtа, блокчейн, кібербезпеку, оборону, медицину та охорону здоров’я, подорожі, фінансові технології, освітні технології, робототехніку, професійні послуги, програмне забезпечення як послугу, виробництво, електронну комерцію, інтернет речей.

Вимоги до стартапів:

- фінансується лише український бізнес з орієнтацією на світові ринки;

- проекти мають бути на ранніх стадіях розвитку (рге-sееd аnd sеed);

- організація повинна бути орієнтована на отримання доходу;

- до уваги беруться інноваційні IT/ високотехнологічні продукти;

- наявність команди лідерів, створену для розвитку бізнесу.

Подати заявку можна на сайті Фонду - https://usf.com.ua./uk/.