Районна газета

РОМАН ГРИЩЕНКО ІНВЕСТОРАМ: ВАШ УСПІХ СТАНЕ НАШИМ УСПІХОМ

Голова Сумської облдержадміністрації презентував турецьким інвесторам інвестиційний потенціал Сумщини

«Invest in Sumy Region now» − «Інвестуй у Сумську область зараз» – таку назву має презентація найбільш привабливих об’єктів регіону, яку продемонстрував інвесторам Роман Грищенко. Посадовець розповів про існування в області індустріальних (промислових) парків у Сумах, Шостці та Тростянці, на території яких інвестор може розпочати свою діяльність. Також він назвав підприємства, що вже сьогодні мають іноземні інвестиції. Зокрема, мова йшла про такі компанії, як ПрАТ «Технологія», ТОВ «ГуалаКложерс Україна» та ТОВ «ГуалаПак Україна», ПАТ «Фармак», ПАТ «Бель Шостка Україна», ПрАТ «Монделіз» тощо.

 

Говорив голова Сумської облдержадміністрації і про можливість інвестування в науку, туристичну, розважальну та спортивну галузі тощо.

«Наразі ми бачимо перспективу і можливість співпраці з турецькими інвесторами, зокрема, у розвитку галузі дорожнього будівництва, інвестування у туристично-розважальну, спортивну сфери, взаємодії щодо розвитку аеропорту в межах м. Суми (зокрема, реставрація авіалінії, запуск авіаційних сполучень)», – зазначив Роман Грищенко. – Я запрошую вас, шановні інвестори, скористатися такою можливістю і отримувати повернення інвестицій якомога раніше. Ваш успіх стане нашим успіхом. Саме тому, я і моя команда, будемо відстоювати кожного інвестора, кожне нове робоче місце, яке ви створите, і кожен долар, який ви заплатите у вигляді податків. Мій план полягає у тому, щоб зробити велику Сумщину з однією з найбільш швидкозростаючих економік України».

Також, за його словами, Сумська обласна державна адміністрація готова розглянути пропозиції інвесторів щодо розбудови заводів, фабрик, інших промислових та інфраструктурних об’єктів на території області.

«Спільно із Сумською обласною радою та Сумською міською радою ми готові до активної співпраці з іноземними інвесторами і гарантуємо їм прозорість у роботі та цілковитий захист їх інвестиційних проєктів» – підкреслив Роман Грищенко.

Власник компаній AKAOGLU GROUP Оздемір АКАОГЛУ висловив надію на продуктивну співпрацю.