Районна газета

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

23 січня  2019 року о 10.00 на спільному   засіданні  Громадської ради та колегії районної державної адміністрації  відбудеться представлення публічного звіту голови   Липоводолинської районної державної адміністрації Івана ЯРЕМЕНКА   про діяльність райдержадміністрації у 2018 році

Мета публічного звіту - належне інформування громадськості про підсумки діяльності Липоводолинської районної державної адміністрації за 2018 рік, забезпечення належної прозорості та підзвітності перед громадськістю району.

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ ДІАГНОСТИКИ ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ВІРУСНИХ ГЕПАТИТІВ В ЛИПОВОДОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ «АНТИГЕПАТИТ» НА 2018 – 2023 РОКИ

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту районної програми діагностики лікування та профілактики вірусних гепатитів в Липоводолинському районі  «Антигепатит» на 2018 – 2023 роки

Проект Програми  розроблено  Липоводолинською центральною районною лікарнею.

Усі бажаючі до 15 березня  2018 року можуть надавати пропозиції до проекту Програми Липоводолинській  центральній  районній лікарні  (адреса: вул. Лікарняна, 3 смт. Липова Долина, Липоводолинська центральна районна лікарня,   42500, тел. (05452)51251 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ОБГОВОРЕННЯ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ НА 2018 РІК

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське  обговорення проекту Районної програми оздоровлення     та відпочинку дітей  на  2018 рік

Проект програми розроблено відділом освіти, молоді та спорту  Липоводолинської районної державної адміністрації.

Усі бажаючі до  12  березня  2018 року можуть надавати пропозиції до проекту Програми відділу освіти, молоді та спорту  Липоводолинської районної державної адміністрації (адреса: вул. Полтавська, 25   смт. Липова Долина,  Сумська область, 42500  тел. (05452) 5-17-72 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ОБГОВОРЕННЯ ОРІЄНТОВНОГО ПЛАНУ ПРОВЕДЕННЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2018 РОЦІ

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Липоводолинської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення   Липоводолинською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2017 році».

Проект розпорядження розроблено сектором  організаційної роботи та управління персоналом  апарату Липоводолинської районної державної адміністрації з урахуванням вимог відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» .

Усі бажаючі до 22 грудня 2017 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження  сектору організаційної роботи та управління персоналом  апарату Липоводолинської районної державної адміністрації  (Адреса: вул.. Полтавська, 32 смт. Липова Долина, Липоводолинська районна державна адміністрація,   42500, тел. (05452) 5 15 75 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Липоводолинської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядження голови Липоводолинської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення  Липоводолинською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2018 році"

ЗВІТ про обговорення проекту розпорядження голови Липоводолинської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення  Липоводолинською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2018 році"

Більше статей...

  1. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ З РЕАЛІЗАЦІЇ КОНВЕНЦІЇ ООН ПРО ПРАВА ДИТИНИ НА 2017-2019 РОКИ
  2. ОБГОВОРЕННЯ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ НА 2017 РІК
  3. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛКИ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ НА 2017-2019 РОКИ
  4. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО СТАЖУВАННЯ ГРОМАДЯН З ЧИСЛА МОЛОДІ В ДЕРЖАВНИХ ОРГАНАХ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ»
  5. ОБГОВОРЕННЯ РАЙОННОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ «ОСВІТА ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ У 2017 – 2018 РОКАХ»
  6. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ПОЛІПШЕННЯ УМОВ ФУНКЦІОНУВАННЯ СІЛЬСЬКИХ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ НА 2017 РІК
  7. ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ
  8. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОГО І ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА 2017 РІК
  9. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2017 РОЦІ»
  10. Обговорення проекту районної програми щодо ліквідації надзвичайних ситуацій на 2016-2017 роки