Районна газета

"РІШЕЛЬЄ-ФОРУМ: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ДЛЯ НОВОЇ ЕРИ"

Всеукраїнський «Рішельє-Форум: державна служба для нової ери» відбувся! 25 вересня 2020 року цей потужний захід об’єднав представників влади, вітчизняних та міжнародних експертів, науковців, громадських діячів, які переймаються питаннями розвитку державної служби в Україні.

Голова НАДС Наталія АЛЮШИНА відкрила пленарну частину Форуму з вітальних адрес Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО та Голови Верховної Ради України Дмитра РАЗУМКОВА. Зокрема, в своєму вітанні Президент висловив сподівання, що під час Форуму будуть напрацьовані інструменти та механізми, які допоможуть зміцнити фундамент державного управління та сприятимуть якісним змінам в Україні.

МОН ПРОПОНУЄ ОБГОВОРИТИ МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЯ У ШКОЛІ ДИСТАНЦІЙНО

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти

Про це інформує сайт відомства.

Проєкт передбачає механізм дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти за двома напрямками:

 • дистанційною формою як окремою формою здобуття освіти;
 • використання технологій дистанційного навчання під час організації здобуття освіти за різними формами (денною, вечірньою, заочною, мережевою, екстернатною, сімейною (домашньою), педагогічним патронажем).

ПРОЄКТ НОВОГО СТАНДАРТУ БАЗОВОЇ ОСВІТИ, ЩО РОЗРОБИЛО МОН, ВИНЕСЕНИЙ НА ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Міністерство освіти і науки розробило проєкт нового Державного стандарту базової середньої освіти. Проєкт документа, що розроблений на засадах компетентнісного, діяльнісного та особистісно зорієнтованого підходів у відповідності до Концепції Нової Української школи, винесений для громадського обговорення.

Концепцією документу передбачено визначення рамки змісту освітнього процесу у вигляді ціннісного підґрунтя, ключових компетентностей та спільних  для них умінь (м’яких навичок).

ОГОЛОШЕННЯ

ПУБЛІЧНЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ЩОДО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ

З 25 лютого 2020 року стартували публічні обговорення змін до Конституції України, які мають закріпити реформовану систему місцевого самоврядування та нову територіальну організацію влади, а також децентралізацію владних повноважень.

Над конституційним майбутнім місцевого самоврядування працюватимуть голови та депутати місцевих рад з усіх регіонів України, а також асоціацій органів місцевого самоврядування,  громадські організації спільно з народними депутатами,  урядовцями, представниками Офісу Президента, експертами Ради Європи та іншими міжнародними партнерами.

Запрошуємо зацікавлених представників громадськості долучитись до цього обговорення та до 13.03.2020 надавати свої пропозиції щодо проекту змін до Конституції України Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. за формою.

Контактні особи:

заступник начальника відділу регіонального економічного розвитку управління регіонального економічного розвитку Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації Кругляк Олександра Олександрівна, тел. (0542) 63-28-33.

начальник юридичного відділу апарату Сумської обласної державної адміністрації Калайдова Світлана Анатоліївна, тел. (0542) 63-13-42.

З іншими матеріалами щодо громадського обговорення проекту змін до Конституції України в частині децентралізації Ви можете ознайомитись на сайті «Децентралізація» за посиланням: https://decentralization.gov.ua/constitution

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) розміщений на офіційному вебсайті Верховної Ради України за посиланням:  http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67644 

Більше статей...

 1. ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 2. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ ДІАГНОСТИКИ ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ВІРУСНИХ ГЕПАТИТІВ В ЛИПОВОДОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ «АНТИГЕПАТИТ» НА 2018 – 2023 РОКИ
 3. ОБГОВОРЕННЯ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ НА 2018 РІК
 4. ОБГОВОРЕННЯ ОРІЄНТОВНОГО ПЛАНУ ПРОВЕДЕННЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2018 РОЦІ
 5. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ З РЕАЛІЗАЦІЇ КОНВЕНЦІЇ ООН ПРО ПРАВА ДИТИНИ НА 2017-2019 РОКИ
 6. ОБГОВОРЕННЯ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ НА 2017 РІК
 7. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛКИ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ НА 2017-2019 РОКИ
 8. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО СТАЖУВАННЯ ГРОМАДЯН З ЧИСЛА МОЛОДІ В ДЕРЖАВНИХ ОРГАНАХ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ»
 9. ОБГОВОРЕННЯ РАЙОННОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ «ОСВІТА ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ У 2017 – 2018 РОКАХ»
 10. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ПОЛІПШЕННЯ УМОВ ФУНКЦІОНУВАННЯ СІЛЬСЬКИХ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ НА 2017 РІК