Районна газета

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЛАНУ ЗАХОДІВ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ В ЛИПОВОДОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ У 2015 РОЦІ СТРАТЕГІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В У

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, Порядку планування і моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 968 проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови  Липоводолинської районної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в  Липоводолинському районі у 2015 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».

Усі бажаючі до 26 грудня 2014 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження сектору з питань внутрішньої політики та юридичного забезпечення апарату Липоводолинської районної державної адміністрації (на адресу: вул.  Леніна, 32   смт. Липова Долина, 42500, тел. (05452) 5-15-44 або на електронну адресу      Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: завідувач сектору з питань внутрішньої політики та юридичного забезпечення апарату Липоводолинської районної державної адміністрації Пронь Валентина Василівна, тел. (05452) 5-15-44.

Усі пропозиції які надійдуть у ході громадського обговорення, будуть розглянуті та у разі необхідності до розпорядження буде внесено зміни.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Липоводолинської  районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядження голови Липоводолинської районної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Липоводолинському  районі у 2015 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні»

ЗВІТ про обговорення проекту розпорядження голови Липоводолинської районної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Липоводолинському  районі у 2015 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» (інформація розміщена 29.12.2014)