Районна газета

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ "ПРО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2016 РОЦІ»

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Липоводолинської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Липоводолинською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2016 році".

Проект розпорядження розроблено сектором  з юридичного забезпечення  апарату Липоводолинської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Липоводолинської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» .

Усі бажаючі до 30 грудня 2015 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження сектору з  юридичного забезпечення апарату Липоводолинської районної державної адміністрації ( адреса: вул. Леніна, 32   смт. Липова Долина, 42500, тел. (05452) 5-15-44 або на електронну адресу       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Усі пропозиції які надійдуть у ході громадського обговорення, будуть розглянуті та у разі необхідності до розпорядження буде внесено зміни.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Липоводолинської  районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядження голови Липоводолинської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення  Липоводолинською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2016 році".

ЗВІТ про обговорення проекту розпорядження голови Липоводолинської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення  Липоводолинською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2016 році"