Районна газета

Обговорення проекту районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться електронні консультації з громадськістю стосовно проекту районної  програми оздоровлення      та відпочинку дітей  на  2016 рік.

Проект програми розроблено Липоводолинською районною  державною адміністрацією.

Усі бажаючі до 20 квітня 2016 року можуть надавати пропозиції до проекту програми сектору з у справах молоді та спорту Липроводолинської районної державної адміністрації (адреса: вул. Полтавська, 32   смт. Липова Долина, 42500, тел. (05452) 5-15-75 або на електронну адресу    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Результати проведення громадського обговорення проекту програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті  Липоводолинської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект районної  Програми оздоровлення   та відпочинку дітей  на  2016 рік

Звіт  за результатами проведення електронних консультацій з громадськістю проекту районної програми  оздоровлення   та відпочинку дітей  на  2016 рік