Районна газета

Обговорення проекту районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки»

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводяться електронні консультації з громадськістю стосовно проекту    Районної  програми «Правопорядок на 2016-2020 роки».

Проект програми розроблено сектором  з питань надзвичайних ситуацій,  мобілізаційної роботи  та взаємодії з правоохоронними органами апарату Липоводолинської  районної  державної адміністрації.

Усі бажаючі до 1 серпня 2016 року можуть надавати пропозиції до проекту програми сектору   з питань надзвичайних ситуацій,  мобілізаційної роботи  та взаємодії з правоохоронними органами апаратуЛиповодолинської районної державної адміністрації (адреса: вул. Полтавська, 32   смт. Липова Долина, 42500, тел. (05452) 5-16-70 або на електронну адресу       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Результати проведення громадського обговорення проекту програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті  Липоводолинської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

 Проект районної  програми «Правопорядок на 2016-2020 роки»

Звіт  за результатами проведення електронних консультацій з громадськістю проекту районної програми "Правопорядок   на  2016- 2020 роки"