Районна газета

ПРОВЕДЕННЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ ЗАБОРОНЕНО РІШЕННЯМ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

Центральна виборча комісія  України 29 листопада ухвалила рішення про припинення виборчого процесу з місцевих виборів в 10 областей України, у яких увели воєнний стан.
У ЦВК нагадали, що у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях у період, на який уводять воєнний стан, було заплановано перші і додаткові місцеві вибори, а також проміжні та повторні місцеві вибори.

ПЕРЕВІРТЕ СЕБЕ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ

Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборчих процесів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вдосконалюються технології та програмне забезпечення.

На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру районної державної адміністрації вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи. Але найбільш достовірний результат дає безпосередня робота з виборцем.

ВІДБУДУТЬСЯ ПРОМІЖНІ ВИБОРИ ДЕПУТАТА БЕРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Постановою Берестівської сільської виборчої комісії від 24 вересня 2018 року № 1 призначені проміжні вибори депутата Берестівської сільської ради Липоводолинського району Сумської області по одномандатному виборчому округу № 9 на 23 грудня 2018 року. Виборчий процес проміжних виборів депутата розпочинається 3 листопада 2018 року.

    Округ № 9 — це частина села Берестівка, який включає вулиці Загребельна, Миру та будинки з номерами 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–26 вулиці Шевченка. Орієнтовна кількість виборців по цьому округу становить 73 особи.

ПРИЗНАЧЕНО ПЕРШІ ВИБОРИ В СИНІВСЬКІЙ ОТГ

12 жовтня 2018 року Центральна виборча комісія призначила перші місцеві вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів  у 125 об’єднаних територіальних громадах на неділю 23 грудня 2018 року

При цьому Комісія оголосила початок виборчого процесу  перших місцевих виборів з 3 листопада 2018 року.

Зокрема, у Липоводолинському районі такі вибори відбудуться в Синівській об’єднаній територіальній громаді.