Районна газета

Нормативно-правові акти

Інформація про склад виборчих комісй 

Інформація про зареєстрованих кандидатів у депутати Липоводолинської районної ради 

Інформація про зареєстрованих кандидатів Липоводолинською селищною виборчою комісією

Інформація про зареєстрованих кандидатів у депутати Сумської обласної ради по округу № 15 (Липоводолинський район)

Зареєстровані депутати Липоводолинської районної ради

 

Навчалися виборчі комісії

7 жовтня 2015 року відбулося навчання членів селищної, сільських виборчих комісій.

Представники Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) змістовно роз’яснили присутнім вимоги виборчого законодавства щодо проведення виборів на місцях. Найбільше хвилювало членів комісій питання встановлення результатів виборів та замовлення виборчих бюлетенів для голосування.

 

На порядку денному реєстрація кандидатів

Згідно виборчого законодавства висування кандидатів у депутатіи місцевих рад та селищного, сільських голів розпочато 21 вересня 2015 року

Висування кандидатів  закінчується 30 вересня 2015 року. Територіальні виборчі комісії в ці дні активно  приймають документи для реєстрації кандидатів від політичних сил та особисто самих громадян.

Якщо сільські та селищна виборчі комісії району розпочали реєстрацію кандидатів ще на минулому тижні, то до районної комісії з пакетом відповідних документів місцеві осередки політичних партій звернулися   вже сьогодні.

Відбулося навчання районної виборчої комісії

 21 вересня 2015 року для керівництва та членів Липоводолинської районної виборчої комісії  Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) спільно з ЦВК проведене навчання.

Представники даної громадської організації Глоба Едуард та Сіренко Юрій детально зупинилися на вимогах виборчого законодавства щодо роботи районної комісії при підготовці та проведенні місцевих виборів 25 жовтня 2015 року. Особливо корисним виявився тренінг при розгляді питань щодо правильності проведення жеребкування, виготовлення виборчих бюлетенів та встановлення результатів виборів.

До 14 жовтня кожен виборець має отримати іменне запрошення

Про це в «прямому ефірі" обласного радіо поінформувала начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців облдержадміністрації Ірина БІЛАН

 

«14 жовтня – відведений законодавством термін для отримання іменного запрошення на чергові місцеві вибори. Якщо до цієї дати воно так і не надійшло (чи містить неточності), то виборцям необхідно звернутися до 19 жовтня до місцевого відділу ведення Державного реєстру виборців або ж до дільничної виборчої комісії. При собі потрібно мати паспорт», – зауважила Ірина Білан.