Районна газета

ПРОВЕДЕННЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ ЗАБОРОНЕНО РІШЕННЯМ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

Центральна виборча комісія  України 29 листопада ухвалила рішення про припинення виборчого процесу з місцевих виборів в 10 областей України, у яких увели воєнний стан.
У ЦВК нагадали, що у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях у період, на який уводять воєнний стан, було заплановано перші і додаткові місцеві вибори, а також проміжні та повторні місцеві вибори.


У зв'язку з цим Комісія звернула увагу суб'єктів та інших учасників виборчого процесу місцевих виборів, що проводяться в областях, у яких уведено воєнний стан, на неухильне дотримання вимог ч. 1 ст. 19 закону України "Про правовий режим воєнного стану  щодо заборони проведення виборів. Відповідні постанови   оприлюднено на офіційному веб-сайті ЦВК.

У ЦВК додали, що вибори в зазначених регіонах можна буде провести після припинення або скасування воєнного стану.

У  Липоводолинському районі 23 грудня 2018 року мали відбутись перші вибори депутатів і сільського голови Синівської сільської об’єднаної громади та проміжні вибори депутата Берестівської сільської ради по одномандатному виборчому округу №9.