Районна газета

РІШЕННЯМ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ЛІКВІДОВАНО ВИБОРЧУ ДІЛЬНИЦЮ В ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ

За останні роки вибори в Україні відбуваються досить часто. І тому, відповідно до законодавства, по всій території України виборчі дільниці утворені на постійній основі

Це звичайно дуже добре, адже виборці заздалегідь вже знають куди необхідно прийти щоб проголосувати. Липоводолинці звикли до того, що виборчі дільниці знаходяться в одному і тому ж місці, а в разі проведення виборів спокійно йдуть до своєї дільниці. Але час плине, відбуваються зміни і в    законодавстві, і в суспільстві, і вжитті.

Для належної організації роботи дільничних виборчих комісій, забезпечення умов для реалізації виборчих прав виборців і кандидатів на вибори, з метою дотримання вимог Виборчого кодексу України та інших нормативно-правових актів з виборчого законодавства, постановою ЦВК від 4 вересня 2020 року № 225 внесено зміни до переліку виборчих дільниць, утворених на постійній основі: ліквідовано одну виборчу дільницю в Липовій Долині, що призвело до збільшення двох суміжних виборчих дільниць селища, та змінено адресу приміщення для голосування виборчої дільниці в с. Підставки.
У зв’язку з виникненням обставин, які об’єктивно унеможливлюють використання приміщень для голосування та дільничної виборчої комісії для організації голосування, а саме неможливістю проведення виборів на виборчій дільниці № 590337, розміщеній в смт Липова Долина по вулиці Полтавська 17 через проведення капітального ремонту приміщення Центру надання адміністративних послуг Липоводолинської селищної ради (колишнє приміщення агропримислового розвитку) в рамках співробітництва з виконавцем Фази впровадження напрямку з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми “U-LEAD з Європою”, в результаті якого будівля не матиме відповідного приміщення для голосування, та враховуючи відсутність в селищі інших приміщень, які б задовольняли Державні будівельні нормативи та інші відповідні вимоги, тому ЦВК прийнято вищевказану постанову про ліквідацію виборчої дільниці №590337.  

Частину території звичайної виборчої дільниці №590337 з описом меж смт Липова Долина – вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дмитра Сулими, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Онацького, вул.Ставкова, вул.Щепкіна, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.1-й Миру, пров.1-й Щепкіна приєднано до звичайної виборчої дільниці №590338, тобто жителі зазначених вулиць будуть вже голосувати у приміщенні Липоводолинської спеціалізованої школи.  

Частину території звичайної виборчої дільниці №590337 з описом меж смт Липова Долина – вул.Коцюбинського, вул.Полтавська, пров.1-й Полтавської, пров.2-й Полтавської, пров.3-й Полтавської, пров.4-й Полтавської та частину території звичайної виборчої дільниці №590338 з описом меж смт Липова Долина - вул.Басарабка, вул.Загорянка, вул.1 Травня приєднано до звичайної виборчої дільниці №590339. Виборці з вказаних вулищь вже зможуть проголосувати в приміщенні Центру культури та дозвілля Липоводолинської селищної ради.

Вищезазначеною постановою також змінено адресу приміщення для голосування виборчої дільниці № 590345 в с. Підставки. Підставчани в день проведення виборів відтепер голосуватимуть в приміщенні місцевого сільського клубу.
Дані зміни внесено до Державного реєстру виборців та їх обов’язково буде відображено в іменних запрошеннях.