Районна газета

ІНІЦІАТИВА МІНРЕГІОНУ: ПОРТАЛ «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ» ЗАПУСТИВ РУБРИКУ «ЗАПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ»

За ініціативи Міністерства розвитку громад та територій портал «Децентралізація» підготував рубрику «Запитання/відповіді». Окрім відповідей на поширені запитання, які тут вже містяться, кожен охочий може написати своє питання, що його цікавить і отримати відповідь

«Ми зацікавлені у зворотному зв’язку з громадами, їх мешканцями, з місцевим самоврядуванням. Адже орієнтуємося на результат. Для цього важливо отримувати від них зворотній зв’язок на наші плани і кроки, які впроваджуємо в рамках реформування місцевого самоврядування та децентралізації.

Важлива їх думка і бачення вирішення того чи іншого питання, адже вони безпосередні провідники реформи. І налагодження подальшої більш тісної комунікації допоможе кожному бути ефективнішим у своїх рішеннях», — прокоментував заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав НЕГОДА.

Нагадаємо, Міністр розвитку громад та територій Альона БАБАК заявила про наміри налагодити системну комунікацію з регіонами та громадами. То ж рубрика «Запитання/відповіді» стала одним з перших кроків у побудові такої комунікації.

Комунікація сторін – важливий інструмент для якісного втілення спільного завдання. А якщо це завдання – децентралізація і реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, комунікація набирає ще більшої ваги. Адже реформа стосується всіх – керівників органів місцевого самоврядування, кожного громадянина, зокрема вчителя, лікаря, пожежника, всіх, кому важливо змінюватися самому і змінювати життя в своїх громадах – селах і містах.

За матеріалами Міністерства розвитку громад та територій http://www.minregion.gov.ua/press/news/initsiativa-minregionu-portal-detsentralizatsiya-zapustiv-rubriku-zapitannya-vidpovidi-diznaytesya-bilshe-pro-reformu/