Районна газета

Охорона здоров’я

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

 Адреса: вул. Лікарняна 3,   смт. Липова Долина,  Сумська область, 42500

 Головний лікар: Бадіон Олексій Миколайович

 Телефон:    (05452) 5-12-51,  5-16-95

 Електронна адреса:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Статут  Липоводолинської центральної районної лікарні

Про роботу Липоводолинської центральної районної лікарні

 

 

 ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ  МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

 Адреса: вул. Лікарняна 3,   смт. Липова Долина,  Сумська область, 42500

 Головний лікар: Олійник Віталіна Миколаївна

Телефон:    (05452) 5- 14-98

Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Статут  комунального закладу "Липоводолинський районний  Центр первинної медико - санітарної допомоги"

ВІЗИТ КЕРІВНИКА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСТІ

Липоводолинщину  з робочим візитом  відвідав начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій Бутенко

Він побував у відділеннях Липоводолинської центральної районної лікарні, в комунальному закладі «Липоводолинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», в Липоводолинській підстанції Роменської станції КЗ СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Ознайомився зі станом матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району, їх кадровим потенціалом, проблемними питаннями галузі охорони здоров’я Липоводолинського району.

31 ТРАВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТЮТЮНОПАЛІННЯМ

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням,   встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я, відзначається 31 травня кожного року

В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції. У цьому році вони будуть проходити під девізом: «Тютюн – загроза для розвитку».

У березні 2006 року Верховна Рада України ратифікувала Рамкову конвенцію ВООЗ з боротьби проти тютюну. Конвенція зобов'язує учасників вживати конкретних заходів, спрямованих на подолання тютюнової пандемії.

ЧОМУ НЕОБХІДНО КОНТРОЛЮВАТИ ГІПЕРТОНІЮ?

За даними епідеміологічних досліджень в Україні третина дорослого населення хворіє на артеріальну гіпертензію, але систематично лікується менше половини з хворих, які знають про своє захворювання

Артеріальна гіпертензія – одне з найпоширеніших хронічних захворювань людини, при якому кров’яний тиск в артеріях є підвищеним. Такий стан спонукає серце працювати більш інтенсивно, ніж зазвичай, для забезпечення нормальної циркуляції крові у судинах. Між рівнем артеріального тиску та ризиком серцево-судинних захворювань існує безперервний значимий зв’язок, не пов’язаний з іншими факторами ризику.

УРЯДОВА ПРОГРАМА «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

1 квітня 2017 року в Україні стартувала урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету             ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою

Як отримати безкоштовні ліки?

Пацієнт, який перебуває на диспансерному обліку з приводу захворювань серцево-судинної системи, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми повинен звернутися до сімейного лікаря чи лікаря-терапевта за місцем свого проживання. Сімейний лікар чи лікар-терапевт виписує рецептурний бланк на необхідний препарат з яким пацієнт звертається до аптеки яка працює за урядовою програмою «Доступні ліки».