Районна газета

ДІЄТИЧНЕ ХАРЧУВАННЯ ПРИ ГІПЕРТОНІЇ

Для тих, хто страждає гіпертонією , правильне харчування має дуже велике значення. Дієта при гіпертонії допоможе знизити артеріальний тиск до меж допустимої форми.

А якщо гіпертонія супроводжується надмірною вагою і підвищеним рівнем холестерину в крові, то дієта для хворих гіпертонією допоможе привести в норму не тільки артеріальний тиск, але і стабілізувати вашу вагу. Лікарі – дієтологи вважають, що кожен зайвий кілограм у вазі сприяє  підвищенню тиску на 1 мм рт. ст.

 

Для дієти при гіпертонії, рецепти страв, як і щоденне меню можна складати на свій смак. Головне знизити калорійність їжі, і не вживати, або обмежити споживання продуктів, що сприяють підвищенню артеріального тиску і набиранню ваги. Також не можна вживати продукти, які підвищують рівень холестерину в крові. Що потрібно знати про харчування під час дієти при артеріальній гіпертонії ?

1.Вживайте свіжі сирі овочі і фрукти. З фруктів дозволяється їсти яблука, банани, цитруси і різні ягоди. Овочі можна їсти як у сирому вигляді так і у вигляді салатів і вінегретів .

2.Знизьте вживання солі ( до 3-5 г.), а також обмежте в раціоні копченості, консерви, солоності та інші, що містять сіль продукти. Солі властиво підвищувати артеріальний тиск, затримувати воду в організмі, і посилювати апетит. Не варто забувати, що вживання смакових приправ підвищують апетит, а це може провести до переїдання.

3.Виключіть зі свого раціону смажені страви,  так як жири, які пройшли процес смаження, призводять до відкладення на стінках судин холестерину.  

4.Обмежте вживання чаю, кави, какао та інших, що містять кофеїн напоїв. Замініть їх трав’яними чаями. Заспокійливо діють на нервову систему, наприклад, чай з настою шипшини. Також можна пити свіжо приготовані соки, як з фруктів, так і з овочів.        5.Додайте в свій раціон часник. У стравах дієтичного меню при гіпертонії роль часнику не можна недооцінювати . Він допомагає очистити судини і сприяє підвищеною імунітету.

6.Не вживайте продукти з  високим вмістом жирів, такі як сало, свиняче м’ясо, вершкове масло і жирні молочні продукти. М’ясо можна їсти куряче, а молочні продукти тільки мінімальної жирності . Рибу намагайтеся їсти не жирних сортів, не копчену та  консервовану. Зварені круто яйця повинні з’явитися у вашому раціоні не більше двох разів на тиждень.

7.Не використовуйте рафіновані продукти, так як цукор і борошно. Вживаючи вироби з борошна, стежте, щоб вони були зроблені з борошна грубого помолу.

8. Кількість приймів їжі повинно бути не менше 4-5 разів на добу. Не можна їсти три рази на день, але рясно . Розділіть їжу так, щоб її вистачало на  5 разів. Ні в якому разі не переїдайте.

9.Відмовляйтеся від алкогольних напоїв. Після вживання алкоголю пульс частішає і у здорових людей, а у хворих гіпертонією викликає сильне перенавантаження серцево – судинної системи.

10.Якщо ви палите, відмовтесь від куріння. Нікотин має властивість підвищувати артеріальний тиск, а з ним і частоту серцебиття , і руйнувати клітини кровоносних судин і артерій ( особливо коронарних, які живлять серце).

Під час дієти при гіпертонії необхідно знизити калорійність дієтичних страв, але голодування і суворі низькокалорійні дієти протипоказані.