Районна газета

НА СУМЩИНІ ПРОВЕДУТЬ ДОДАТКОВІ ЗАХОДИ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА КІР

Задля уникнення можливого спалаху цього захворювання не імунізоване до цього часу населення Сумської області має змогу додатково отримати безоплатне планове щеплення. До кінця року запланований показник щеплень має становити 100%

Сумська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила календарний план додаткових заходів щодо імунізації населення Сумської області проти кору, що передбачає щеплення осіб, котрі своєчасно не пройшли вакцинацію.

До 1 жовтня у навчальних закладах області будуть проведені тематичні батьківські збори. До 1 січня 2020 року обласному управлінню охорони здоров’я спільно з обласним Департаментом освіти і науки необхідно провести верифікацію списків дітей/студентів, які пропустили планові щеплення.

Фахівці обласного управління охорони здоров’я мають оцінити рівень забезпеченості області вакцинами та надати у відповідні інстанції розрахунки додаткових потреб у вакцині проти кору.

Згідно з кількістю невакцинованих осіб обласним управлінням охорони здоров’я будуть організовані, за необхідності, виїзні мобільні бригади для проведення додаткових заходів імунізації у закладах освіти протягом навчального року.

Довідково. Наразі щеплено проти кору понад 33 тисячі дорослих і лише 65% дітей віком 1 рік та 68% дітей віком від 6 років і старше. У зв’язку з відмовами батьків 727 дітей Сумщини досі не отримали планові щеплення проти кору.