Районна газета

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ

 

 

Липоводолиська районна державна адміністрація співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Повідомлення про корупцію обов’язково повинно містити ознаки – факти, порушення встановлених Законом України «Про запобігання корупції» (далі-Закон) вимог, заборон та обмежень для державних службовців, порушення яких є правопорушенням пов’язаним з корупцією.

Повідомлення може бути подано:

1. За телефоном гарячої лінії «Стоп-корупція» - (05452) 5-15-75, яка працює в наступному режимі:

у робочі дні з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 та у п’ятницю з 8:00 до 16:00 (з перервою з 12:00 до 13:00);

Прийом дзвінків, які надходять на телефонну гарячу лінію здійснює відповідальна особа за реалізацію повноважень із захисту викривачів – з питань запобігання та виявлення корупції Липоводолинській районній державній адміністрації Ірина СЛІПЧЕНКО

2. Електронною поштою на адресу:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(зразок «Повідомлення про корупцію»).

3. Письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу: Україна, 42500 смт Липова Долина, вул Полтавська, буд.32  (використовуючи зразок повідомлення про корупцію).

4. На особистому прийомі громадян головним спеціалістом  з питань юридичного забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату Липоводолинської районної державної адміністрації, який здійснюється у кабінет №14  Липоводолинської райдержадміністрації, у робочі дні з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 та у п’ятницю з 8:00 до 16:00 (з перервою з 12:00 до 13:00).

Повідомлення підлягає розгляду при наявності наступних реквізитів:

прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;

текст повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яку може бути перевірено;

прізвище, ім’я, по батькові, адреса та підпис викривача, який надіслав повідомлення (автора повідомлення).

Повідомлення може бути подано як із зазначенням авторства, так і анонімно; як в письмовій формі, так і в усній.

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до Порядку організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, у Липоводолинській районній державній адміністрації.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону.

У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог Закону голова Липоводолинської райдержадміністрації вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

УВАГА!Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.