Районна газета

РОЗПОЧАЛИ РОБОТИ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Центр надання адміністративних послуг  Липоводолинської районної державної адміністрації інформує населення району про початок функціонування електронних сервісів Міністерства юстиції України з квітня 2015 року у частині реєстрації бізнесу відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» від 12.02.2015 № 191-VІІІ.

Міністерство юстиції України запроваджує нові стандарти надання послуг у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.  Вже зараз провести державну реєстрацію юридичної особи, фізичної особи-підприємця чи отримати усі необхідні дані у вигляді витягів, довідок чи виписок можна в електронній формі, не виходячи з дому. Таким чином, громадянам не потрібно витрачати час, щоб отримати ту чи іншу довідку.

Всі ці сервіси можна отримати через мережу Інтернет у себе вдома чи на роботі, зайшовши на офіційний сайт Міністерства юстиції України, зробити запит на формування необхідної інформації, оплатити цю послугу за допомогою платіжної картки, після сплати коштів кожному документу присвоюється унікальний номер. Документ після його формування можна відразу роздрукувати. Представник банківської чи державної установи до якої подається такий документ зможе легко перевірити його достовірність, увівши в системі унікальний номер документа. Ці документи без печаток і без підписів мають таку ж юридичну силу, як і паперові. Вартість такої послуги нижча і складає 75 % від вартості її паперового аналогу.

Якщо потрібно подавати документ до декількох установ, платити за кожну нову копію не потрібно. Один раз сплативши за формування електронного документу, запитувач або будь-хто може безкоштовно завантажити сформований витяг, виписку чи довідку у режимі он-лайн через Інтернет. Ці сформовані документи протягом року зберігатимуться в архіві. Після спливу річного строку в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців будуть зберігатись відомості про факт формування виписки, витягу чи довідки.

Інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в он-лайн режимі можна отримати цілодобово. Також забезпечується технічна підтримка за телефоном 0-800-50-70-70.

Офіційний веб-сайті Міністерства юстиції України (http://new.minjust.gov.ua )