Районна газета

Центр надання адміністративних послуг

Архів ЦНАП

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ПРИПИНИВ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

Згідно розпорядження голови Липоводолинської районної державної адміністрації від 26.05.2020 № 86-ОД прийнято рішення про ліквідовацію сектору з питань організаційної діяльності центру надання адміністративних послуг Липоводолинської районної державної адміністрації з 25.07.2020

З питань надання адміністративних послуг звертатися до Липоводолинської селищної та Синівської сільської рад

УВАГА! ЗМІНИ У ГРАФІКУ РОБОТИ ЦНАП

Змінено графік роботи ЦНАПу!

Доводимо до відома, що на Засіданні Уряду України, яке відбулося 25 червня 2020 р. прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392», якою вилучено норму щодо початку роботи ЦНАП з 10 години. Тому ЦНАП відновлює свою роботу згідно з графіком.

Прийом відвідувачів відбувається з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог. При цьому звертаємо вашу увагу на дотримання маскового режиму. 

ЯК ОПТИМІЗУВАТИ РОБОТУ ЦНАП ТА ІНШИХ НАДАВАЧІВ ПОСЛУГ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ?

ЦНАП та інші надавачі послуг – важливі стратегічні об'єкти інфраструктури, які щоденно обслуговують тисячі громадян

Саме тому Мінцифра підготувала ряд рекомендацій, які важливо врахувати при плануванні роботи кожного центру.

ВІДТЕПЕР ЗАРЕЄСТРУВАТИ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ МОЖНА ОНЛАЙН

В Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє зареєструвати громадську організацію зі статусом юридичної особи

Новація доступна на порталі «Онлайн-будинку юстиції» та Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги». Електронна послуга забезпечує можливість як подати документи, так і дістати відповідь про реєстрацію ГО онлайн.