Районна газета

Розвиток підприємництва

 оновлено 10.06.2020

Нормативно-правова база з питань розвитку та підтримки підприємництва

Перелік вільних виробничих потужностей, об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, соціальної сфери, водних ресурсів та земельних ділянок, які можуть бути продані або передані суб'єктам підприємництва для здійснення виробничої діяльності по Липоводолинському району

Програма розвитку малого та середнього підприємництва в Липоводолинському районі на   2017-2020 роки 

Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Липоводолинському районі на 2017-2020 роки

Про  внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Липоводолинському районі на 2017-2020 роки (від 15.08.2018)

Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Липоводолинському районі на 2017-2020 роки (від 14.11.2018)

Програма розвитку малого та середнього підприємництва в Липоводолинському районі на 2015-2016 роки

Постанова Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 № 32 "Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Інформуємо, що 30 жовтня 2020 року о 10.00 годині в онлайн режимі відбудеться круглий стіл «Кібербезпека підприємства – потреба сьогодення»

Даний захід присвячений обговоренню питання забезпечення кібербезпеки суб’єктів господарювання Сумщини та передбачає участь Голови Комітету з електронних комунікацій при Торгово-промисловій палаті України, представників Сумського державного університету, Відділу протидії кіберзлочинам у Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України, а також компаніям, що надають ці послуги у відповідній сфері. Програму заходу розміщено на сайті Сумської торгово-промислової палати за посиланням: htt://www.cci.sumy.ua/news/.

ДО УВАГИ ЗАКЛАДІВ ТОРГІВЛІ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» цільової грошової компенсаційної виплати в розмірі 5 тис. гривень шляхом її перерахування батькам, у яких народилась дитина, на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк «Приват Банк»

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

У рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням десятої сесії Сумської обласної ради 7 скликання від 22 грудня 2016 року (зі змінами) оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

ЗА КОШТАМИ - ДО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Сумщина продовжує утримувати лідерство в Україні з виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто під час діяльності сплачували єдиний соціальний внесок.

Про це, до речі, також відзначив голова обласної державної адміністрації Роман Грищенко під час недавнього перебування з робочою поїздкою в Сумській області міністра Кабінету міністрів України Олега Немчінова.

Більше статей...

  1. ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!
  2. УСТАНОВАМ, ПІДПРИЄМСТВАМ ТА ОРГАНІЗАЦІЯМ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОСОБЛИВОСТЕЙ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОЧОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ЕПІДЕМІЇ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ ТА ВЖИТТЯ НЕОБХІДНИХ ЗАХОДІВ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ РИЗИКІВ ВИНИКНЕННЯ І ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ
  3. УРЯД ЗАПУСТИВ ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ ДОСТУПНИХ КРЕДИТІВ «5-7-9%» ДЛЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО БІЗНЕСУ
  4. СУМСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА ЗАПРОШУЄМО ТОВАРОВИРОБНИКІВ ДО УЧАСТІ У ТРЕНІНГУ
  5. ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!
  6. ДО УВАГИ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ РАЙОНУ
  7. ДО УВАГИ МІКРО І МАЛОГО БІЗНЕСУ РАЙОНУ
  8. ПРОМИСЛОВІ ПІДПРИЄМСТВА СУМЩИНИ МАЮТЬ ЗМОГУ ДІЗНАТИСЯ ПРО СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ПІДВИЩЕННЯ ВЛАСНОЇ КОНКУРЕТНОСПРОМОЖНОСТІ
  9. НА СУМЩИНІ ВПЕРШЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ-ВИСТАВКА «МЕБЛІ. ІНТЕР’ЄР. ДИЗАЙН»
  10. ПІДПРИЄМЦІВ РАЙОНУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРАКТИЧНОМУ ТРЕНІНГУ «ОСНОВИ ЦИФРОВОГО МАРКЕТИНГУ»