Районна газета

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ БІЗНЕС-РІШЕНЬ

Громадська організація «Комунікації для змін» разом з ТОВ «Комунікаційний ХАБ «Економіка» (Ekonomika Communication Hub) за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду для суб’єктів малого та середнього підприємництва, бізнес-асоціацій, громадських активістів проводить національний конкурс бізнес-рішенеь для сталого розвитку серед МСБ у рамках проекту «СТАЛО».

Гармонійна та збалансована взаємодія між бізнесом і громадянським суспільством — необхідний інституційний крок для нашого майбутнього. Етапом на цьому шляху є проведення конкурсу, який підтримає найкращі бізнес-рішення для сталого (гармонійного, рівномірного, збалансованого) розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ).

 

Уже сама назва конкурсу — «СТАЛО» — демонструє те, що його організаторам цікаво знайти в Україні реальні історії бізнесу — те, що вже відбулося, що можна оцінити не лише як процес, а як результат, який можна підтвердити кількісними та якісними показниками.

Організатори шукають тільки реальні бізнес-проекти!

Будуть оцінюватись:

•   економічний аспект: життєздатність бізнес-моделі;

•   екологічний аспект: позитивний вплив на довкілля;

•    соціальний аспект: покращення якості життя;

•    інноваційність;

•    масштабованість рішення.

Для поширення найкращого досвіду топ-30 кейсів, обраних конкурсним журі, будуть опубліковані на сайті конкурсу «СТАЛО» і на сторінці у Facebook з коментарями експертів та можливістю зворотного зв'язку. На сайті конкурсу відбудеться онлайн-голосування за найкращий фоторепортаж «Як ми це робимо»

10 переможців конкурсу та 10 переможців у спеціальних номінаціях будуть нагороджені на урочистій церемонії, яка відбудеться у кінці червня в Києві за участі представників профільних міністерств і міжнародних організацій.

Призи від проекту «СТАЛО» - курс навчання в Школі підприємців, участь у фестивалі «У пошуках made in Ukraine», абонементи на всі бізнес-заходи Ekonomika Communication Hub. Менторська допомога управлінської команди Ekonomika Communication Hub.

Приймання заявок: до 30 червня.

10 липня — оголошення фіналістів.

24 липня — церемонія нагородження.

Детальніше про умови участі читайте на stalo.delo.ua «Правила конкурсу» або звертайтеся до координатора Олени Гладських,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; тел.: (067) 223 06 86; fb: www.facebook.com/lena.gek