Районна газета

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ ТА ПІДПРИЄМЦІВ!

У період з 01 травня до 31 жовтня 2015 року у м. Мілан (Італійська Республіка) проходитиме Всесвітня виставка EXPO-2015.

Захід проводиться один раз на п’ять років і присвячується певним глобальним галузям економіки та розвитку людського потенціалу. Цього року очікується участь близько 160 країн і понад 20 млн. відвідувачів. Тематика виставки: «Нагодуй планету. Енергія для життя».

Представлення українських компаній на виставковому заході сприятиме розвитку аграрного, експортного та інтелектуального потенціалів України.

Представники відповідального українського бізнесу мають можливість взяти участь у виставці від імені України та представити Україну і надати світу інформацію щодо наявного аграрного потенціалу, знайти партнерів і залучити інвестиції, реалізувати власний експортний потенціал.

Дні представлення України плануються у межах кінця серпня – початку вересня 2015 року. Інформація про бажаючих учасників має бути надана до 25 червня 2015 року.

За детальною інформацією щодо організації участі у заході просимо звертатися до координаторів проекту:

  • Ірина Терещенко    067 223 13 03, e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;
  • Світлана Казанчук 050 332 55 22, e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .