Районна газета

КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА СТАЖУВАННЯ У НІМЕЧЧИНІ

В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Федеративне Міністерство економіки і енергетики реалізують Програму для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів «Fit for partnership with Germany (Готові до співпраці з Німеччиною)». Генеральним менеджером цієї Програми є німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH.

Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських навичок та дає змогу встановити прямі контакти з німецькими компаніями.

 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з GIZ планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині, який буде проводитися у м. Суми у період 9-11 березня 2016 року на базі Сумської обласної державної адміністрації.

Більш детальна інформація щодо конкурсного відбору на стажування в Німеччині.

Суб’єктів малого та середнього бізнесу, що зацікавилися у безкоштовному стажуванні в Німеччині просимо звертатися у відділ економіки райдержадміністрації до 26-го лютого 2016 року (тел. 5-17-48).