Районна газета

СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ РАЙОНУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАВЧАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРИВАТНОГО СЕКТОРА

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про можливість взяти участь у міжнародній навчальній програмі для розвитку приватного сектора «Стратегії зростання приватного сектору» ("Private Sector Growth Strategies”) розрахованої на державних посадових осіб, представників папівурядових організацій та інституцій, громадських організацій та бізнес-асоціацій. Програма організована Шведською міжнародною агенцією з розвитку та кооперації (SIDA) й орієнтована на громадян України, Грузії, Албанії, Молдови та Косово.

Учасники програми отримають поглиблені знання з просування та стимулювання розвитку приватного сектору, навички щодо впровадження змін у розвиток приватного сектору, а також оволодіють інструментами розробки плану дій з Розвитку приватного сектору на батьківщині. Цей план розроблятиметься у співпраці з учасниками пов’язаної навчальної програми - «Стратегічне управління бізнесом» ("Strategie Business Management”).

Програма проводитиметься англійською мовою та включатиме тритижневий тренінг у Швеції, додаткові регіональні та національні семінари, а також можливості для роботи з мережею шведських національних та регіональних підприємств. Всю детальну інформацію щодо умов програми та вимог до кандидатів можна знайти за посиланням www.privatesectordevelopment.se у розділі "Private Sector Growth Strategies”. Кінцевий термін складання заявок на участь у програмі - 2 травня 2016 р. Звертаємо Вашу увагу, що Мінекономрозвитку України не бере жодної участі у відборі кандидатів та/або передачі заявок від кандидатів організаторам програми.