Районна газета

СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА РАЙОНУ ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ ПРОМИСЛОВУ ВИСТАВКУ

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомляє, що за інформацією Посольства Азербайджанської Республіки в Україні з 13 по 15 вересня 2017 року у виставковому центрі «Баку Експо Центр» м. Баку (Азербайджан) проходитиме Міжнародна промислова виставка «CASPIANINDEXPO-2017”,організатором якої є компанія «ITFGroup» (International Trade Fairs Group)

На виставці буде представлена продукція і послуги, пов’язані з такими сферами промисловості як нафта, газ, хімія, енергетика, металургія, сільське господарство, будівельні матеріали, виробництво дорожніх матеріалів і обладнання, керамічна плитка, продукти харчування та напої, фарби, виробництво меблів, друкована продукція, виробництво паперу та інше.

В рамках виставки заплановано також проведення бізнес-форуму за участю представників міжнародних компаній.

Детальна інформація розміщена на сайтах: www.caspianindexpo.com, https://bakuexpocenter.az/en/exhibitions.php    e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   тел. (+99 412) 437 801 10, (+99 450) 546 30 36.

У разі зацікавленості щодо участі в Міжнародній промисловій виставці просимо повідомити відділ економічного і агропромислового розвитку райдержадміністрації до 30.08.2017 за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або за тел. 5-17-48.