Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА РАЙОНУ

Липоводолинською районною державною адміністрацією продовжено термін подачі документів на конкурс з отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах

Право на отримання компенсації мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах з 1 липня 2017 року та здійснюють діяльність на території району не менше 1 року.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 20 листопада 2017 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м.Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )  документи, передбачені  Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах  Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Липоводолинському районі на 2017-2019 роки.

Також повідомляємо, що засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 5 грудня 2017 року о 10 годині в залі засідань районної державної адміністрації.

Для одержання додаткової інформації звертатись докомунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради – (0542) 659-117, відділу економічного і агропромислового розвитку Липоводолинської районної державної адміністрації – 5-17-48.