Районна газета

XI ФОРУМ ЄВРОПА - УКРАЇНА

13-14 березня 2018, в м. Жешув  Республіки Польща  відбудеться XI Форум Європа - Україна та Східний виставковий Ярмарок, організаторами яких є Фонд Інститут Східноєвропейських Досліджень (м.Варшава)

Місце проведення: Виставковий Конгрес-Центр Підкарпатського Воєводства, Ясьонка 954, 36-002 Jasionka.

Головною темою цьогорічного Форуму є питання модернізації та розвитку потенціалу України а також напрямок і темп запроваджуваних реформ.

Основна програма:

-         Понад 30 панельних дискусій на тему розвитку політичної та економічної співпраці між Україною та іншими європейськими країнами.

-         10 презентацій українських регіонів, вибраних секторів економіки та ін.

-         Банкети: можливість безпосереднього контакту з гостями Форуму

-         Східний Ярмарок – можливість презентувати свою фірму та встановити бізнес-контакти.

Учасники та гості Форуму: Понад 500 учасників з Польщі, України, країн ЄС, США, зокрема, представники урядів, політичної еліти, дипломатії, бізнесу, органів місцевого самоврядування, інституцій ЄС, міжнародних організацій, аналітичних осередків та ЗМІ.

Участь в заходах Форуму безкоштовна. Також, за домовленістю, безкоштовно буде надана відкрита виставкова площа на Східному Ярмарку для організації експозиції.

ГО «Міжнародна Асоціація Бізнес-Партнерство» спільно з Регіональним представництвом Міжнародної торгової палати в Сумській області, для зацікавлених учасників організовує груповий виїзд з 10 по 16 березня до м.Жешув. Бажаючих прийняти участь в Форумі та Ярмарку просимо повідомити телефоном чи електронною поштою до 1 березня 2018 року.