Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА РАЙОНУ

З метою підтримки розвитку малого та середнього підприємництва, а також впровадження сучасних енергоефективних заходів у сфері житлово-комунального господарства та муніципальних послуг повідомляємо

26-27 квітня 2018 року Центр підтримки бізнесу м. Суми у межах програми, яка реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу (www.eu4business.eu), далі – організатори, за сприяння Сумської обласної державної адміністрації проводить в м. Суми Форум-виставку «Технології енерго-ефективності та енергозбереження для МСП Сумщини» (далі – заходи).

Програмою заходів (додається), орієнтованою на власників та менеджерів підприємств малого, середнього та великого бізнесу усіх галузей економіки, які зацікавлені у підвищенні економічної ефективності господарської діяльності шляхом впровадження сучасних енергозберігаючих матеріалів та енергоефективних технологій, передбачено змістовні презентації від експертів із впровадження енергоефективних технологій (перша частина), а також панельні дискусії (друга частина) на теми:

- реальні джерела фінансування проектів з енергоефективності;

- практичний досвід впровадження технологій енергозбереження;

- можливості участі малого та середнього бізнесу Сумщини в проектах з підвищення енергоефективності у сфері ЖКГ та муніципальних послуг.

Другою частиною програми передбачено також платний воркшоп (вартість участі 500,00 грн.) на тему: «Енергоаудит та бізнес-планування у сфері енергозбереження», тренер-консультант Володимир Мамалига, доцент НТУУ «КПІ», професор Ньюпортского університету (США), сертифікований енергоменеджер (український, американський і європейський сертифікати), консультант Верховної Ради України, виконавчий директор ВГО «Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України», директор підприємства «Електромеханіка».

Можливості, які відкриває участь у заходах:

- ознайомлення із сучасними енергоефективними технологіями та можливостями їх практичного застосування;

- налагодження контактів з колом учасників, які цікавляться тематикою енергоефективності;

- ознайомлення із продуктами та рішеннями, які пропонують учасники виставки;

- безкоштовна презентація напрацювань компанії у сфері енергоефективних та енергоощадних технологій/матеріалів шляхом демонстрації свого стенда на виставці та участі представників компанії у роботі форуму.

Звертаємо увагу, що участь у заходах безкоштовна (окрім платного воркшопу) для учасників, які, згідно з умовами організаторів, зареєструються он-лайн шляхом заповнення аплікаційної форми за активним посиланням, яке наводиться в інформаційному листі-запрошенні, та отримають підтвердження від організаторів. Просимо уважно ознайомитися з програмою та інформаційним листом-запрошенням, що містить умови участі та активне посилання на аплікаційну форму для он-лайн реєстрації.

Он-лайн реєстрацію учасників згідно з умовами організаторів просимо завершити до 18-00 год. 23.04.2018.

У разі зацікавленості взяти участь у заході просимо повідомити відділ економічного і агропромислового розвитку райдержадмністрації до 23.04.2018 на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , надіславши заповнені форми:

 

Виставка

 

Компанія (ФОП)

Email,

конт. тел.

Тема експозиції

(напрямок діяльності)

Учасники/

(П.І.Б., посада)

Email, конт. тел.

1

 

 

 

 

 

….

 

 

 

 

 

 

Форум

 

Структурний підрозділ/

підприємство

Email,

конт. тел.

Учасники/

(П.І.Б., посада)

Email, конт. тел.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Проект програми Форум-виставки «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини»

Інформаційний лист Форум-виставки «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини»