Районна газета

НА СУМЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ ОЦІНЮВАТИ КОРУПЦІЙНІ РИЗИКИ

Під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО відбулось чергове засідання з оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної влади

«Однією з основних частин нашої Антикорупційної програми є інформаційна складова – Сумщина зацікавлена у тому, щоб ділитися своїм досвідом з усією Україною. Особливу увагу ми приділятимемо запобіганню корупції у земельній сфері, охороні здоров’я, освіті. І для більшої результативності нам необхідно використовувати усі можливості», – прокоментував керівник апарату.

Окрім цього, за його словами, цьогоріч продовжать стажування для студентів в органах державної влади, враховуючи досвід минулого року. Однією зі складових стажування є саме питання запобігання корупції для виховання нульового ставлення до корупційних проявів серед молоді.

Під час засідання представники структурних підрозділів висловили свої пропозиції щодо оцінки корупційних ризиків  у наданні адміністративних послуг. Так, за дорученням Дмитра Живицького керівникам структурних підрозділів до 12 березня необхідно внести зміни до вже існуючих пропозицій або запропонувати нові.

Нагадаємо, Сумська облдержадміністрація була обрана і схвалена Агентством США з міжнародного розвитку в якості адміністрації-партнера для впровадження та поширення передових практик для запобігання корупції та належної практики комунікації щодо підвищення рівня відкритості, доброчесності та участі в антикорупційних заходах. Тепер область співпрацює з міжнародним проектом «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні».