Районна газета

ПРО СТАН ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ГОВОРИЛИ НА РАЗШИРЕНІЙ АПАРАТНІЙ НАРАДІ

Завідувач сектору з юридичного забезпечення апарату Липоводолинської райдержадміністрації Наталія Семеген доповіла про стан запобігання та протидії корупції, виникненню конфлікту інтересів серед державних службовців на розширеній апаратній нараді райдержадміністрації

На території Липоводолинського району призначено відповідальних за координацію, розроблення та організацію виконання заходів з питань виявлення корупційних проявів, запобігання та усунення наслідків корупції.

З метою надання громадськості можливості повідомляти про скоєння корупційних діянь та інших протиправних вчинків в органах виконавчої влади, Липоводолинською райдержадміністрацією визначено «Телефон довіри».

Здійснюється аналіз пропозицій, скарг та звернень громадян, що надходять до райдержадміністрації стосовно порушення антикорупційного законодавства працівниками райдержадміністрації. За звітний період таких повідомлень не надходило.

Забезпечено моніторинг електоронних декларацій державних службовців райдержадміністрації та її структурних підрозділів. Також, постійно проводяться перевірки сільських та селищної рад, державних установ та організацій району на предмет своєчасного надання до особових справ декларацій про отримання доходів. Особливу увагу Наталія Семеген звернула на правельність заповнення таких декларацій.

Для створення прозорої системи добору кадрів та забезпечення прозорості діяльності райдержадміністрації  та її структурних підрозділів, на сайті РДА розміщений порядок проведення конкурсу, перелік вакансій, вимог до претендентів на зайняття посад державної служби.

З метою попередження проявів корупційних діянь з боку працівників райдержадміністрації та її структурних підрозділів постійно проводяться семінари-навчання з даного питання.

«Протягом минулого року в Липоводолинській райдержадміністрації не було випадків конфліктів інтересів серед державних службовців» - зазначила доповідач.